//
برای نمایش بهتر سایت از مرورگر FireFox یا Internet Explorer ورژن بالای 8 استفاده کنید، برای دریافت اینجا کلیک کنید
اخبار سایت
رمان جدید رضا امیرخانی رونمایی شد/ صف استقبال مخاطبان

رمان جدید رضا امیرخانی رونمایی شد/ صف استقبال مخاطبان

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۲٠

مراسم رونمایی از رمان جدید رضا امیرخانی عصر امروز در کتابفروشی نشر افق برگزار شد.

خبر

مراسم رونمایی و جشن امضای رمان «ر ه ش» اثر جدید رضا امیرخانی عصر امروز پنجشنبه ۱۹ بهمن با حضور این نویسنده و جمعی از مخاطبانش در کتابفروشی نشر افق واقع در خیابان انقلاب برگزار شد.

امیرخانی در ابتدای این برنامه در سخنانی کوتاه گفت: افرادی که برنامه امروز را می بینند، فکر می کنند که این کتاب، فقط نتیجه کار یک نویسنده است ولی خیلی از افراد تلاش کردند تا رمان «ر ه ش» به چاپ رسید و من از ناشر کار تشکر می کنم.

وی در پایان سخنانش گفت: من هم اولش کتابخوان نبودم.

در ادامه امیرخانی به خوانش بخش هایی از رمان «ر ه ش» پرداخت.

در این برنامه به دلیل گنجایش کم کتابفروشی، صف طویلی از مخاطبان تشکیل شد. افراد حاضر در این صف، پس از تخلیه کتابفروشی از افراد قبلی، به کتابفروشی رفته و ضمن خرید کتاب برای امضا آن را به امیرخانی می سپردند.

رمان جدید این داستان نویس، درباره زندگی شهری و تحول زندگی آدم هاست که در سال ۹۵ نوشته شده است. چاپ اول این رمان با شمارگان ۳ هزار نسخه از دیروز منتشر شده و عرضه رسمی آن از امروز پنجشنبه ۱۹ بهمن آغاز شد.

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۲٠

گزارشی از جشن امضاء تازه‌ترین رمان رضا امیرخانی رهش

گزارشی از جشن امضاء تازه‌ترین رمان رضا امیرخانی رهش

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۲٠

صف طویل هواداران «رضا امیرخانی» در خیابان انقلاب/ «رهش» شهر را شلوغ کرد!

خبر

داشتم فکرمی‌کردم چطور شروع کنم که دیدم دیگر صغری و کبری چیدن ندارد بهتر است همان اول آخر حرف را بزنم و خواننده را دنبال خودم نکشم، که مثلا بگویم ساعت 16:07 جلوی کتابفروشی «کتاب افق» بودم و با اینکه تنها 7 دقیقه از ساعت 4 بعد از ظهر یک عصر پنجشنبه در تهران آلوده گذشته بود اما صف تا جلوی سینما سپیده رسیده بود که وقتی به ابتدای صف رسیدم با خودم گفتم حتما هنوز برنامه شروع نشده که از قضا دیدم جماعتی هم داخل کتابفروشی به انتظار ایستاده‌اند تا «رضا امیرخانی» آخرین و تازه‌ترین اثرش [رهش] را برای هوادارانش امضا کند.

رهگذران از این حجم از جمعیت متعجب بودند و وقتی متوجه می‌شدند که برای امضای یک رمان جماعت صف ایستاده‌اند بر تعجب‌شان افزوده می‌شد. حتی برخی فکر می‌کردند صف برای بلیط سینما است (با توجه به اینکه در روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر هستیم). این صف آنقدر جدی بود که «افشین شحنه‌تبار» از ناشران فعال در حوزه بین‌الملل و ترجمه کتاب‌ها در آنسوی مرزها، هم در صف ایستاده بود.

بازار پخش زنده اینستاگرام و به روز کردن شبکه‌های مجازی هم داغ بود و آنهایی که در صف انتظار می‌کشیدند تا نوبت‌شان شود از این فرصت برای این کار استفاده می‌کردند. البته برخی نیز که شاید انگشت‌شمار بودند از این فرصت برای خواندن چند صفحه بیشتر به نحو احسن بهره می‌بردند. برخی سیگار می‌کشیدند و عده‌ای نیز از خودروی سیاری که قهوه و چای عرضه می‌کرد نوشیدنی داغی گرفته بودند و نرم‌نرم می‌نوشیدند تا هم زمان بگذرد هم در هوای کمی خنک زمستان 1396 تهران آلوده گرم شوند.

در این فاصله که هنوز 15 دقیقه از 4 عصر نگذشته بود دوستان مختلفی را دیدم. از دوستی که دوران دبیرستان با هم در یک صندلی می‌نشستیم و به عبارت بهتر همکلاسی بودیم تا دوستانی که در فضای مجازی و محیط‌های کاری با هم ارتباط داریم. در همین 15 دقیقه صف از سینما هم رد شده بود و بر حجم جمعیت اضافه می‌شد. این جمعیت آنقدر زیاد بود که یک‌مرتبه گشنت نیروی انتظامی در محل حاضر شد و یک مرتبه هم گشت رفع سد معبر شهرداری!

 

رضا امیرخانی نیز داخل فروشگاه ایستاده بود و یک‌به‌یک «رهش» را برای مخاطبانش امضا می‌کرد. رمانی که قرار است در آن خواننده با موضوع شهر و تبعات زندگی شهری روبه‌رو شود. رمانی که باز هم امیرخانی با رسم‌الخط خاص خودش تعجب جماعت ویراستار را برمی‌انگیزد این در حالی است که شاید ویراستارها حواس‌شان به خواننده و مخاطب نباشد که یکی از دلایل دلبستگی به امیرخانی و آثارش را همین مدل نگارشش است و بسیاری که با آنها حرف می‌زدم می‌گفتند این رفتارهای نوشتاری امیرخانی در نوشتن را دوست دارند. رمانی که «لیا» شخصیت اصلی است و امیرخانی این بار از زبان یک زن داستانش را روایت خواهد کرد. در این رمان امیرخانی موضوع توسعه شهر را دستمایه قرار داده و تاثیرات آن را بر عرصه‌های زندگی انسان معاصر در قالب داستان زوجی معمار در تهران امروز به تصویر می‌کشد.

تا قبل از اینکه وارد فروشگاه شوم فکر می‌کردم خب این جماعت هرکدام یک نسخه کتاب خریداری می‌کنند اما وقتی تلفن همراهم زنگ خورد و یکی از دوستانم گفت سه نسخه برای من بگیر، همسرم پیغام داد یک نسخه هم برای دوستش بگیرم، یکی دیگر از رفقا چند روز قبل در تلگرام پیام داده بود مشهد دعاگویت هستم ولی یک نسخه از «رهش» برایم بگیر فهمیدم اینطور نیست که رهکسی یک نسخه بگیرد و برخی تا ده نسخه هم می‌خریدند و این یعنی چیزی چندبرابر آن صفی که در خیابان انقلاب اسلامی در دهه فجر سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای رمان رضا امیرخانی به صف ایستاده بودند. 

اگر بخواهم به ترکیب جمعیت اشاره کنم باید بگویم اکثریت مطلق جمعیت، مذهبی (براساس نوع پوشش خانم‌ها چنین قضاوتی صورت گرفته نه چیز دیگری) بودند. و این نشان‌دهنده طیفی است که مخاطب آثار امیرخانی است. این یعنی امیرخانی و آثارش بدنه اجتماعی خاصی را شکل داده و او توانسته توجه آنها را برانگیزد. البته نباید منکر شد همه مدل مخاطبی در صف بودند و برای کتاب آمده بودند. این یعنی یک رویداد خوب که کتاب باعث جمع شدن کتاب‌دوستان شده بود. هر سلیقه و جناح و حزبی داشتند کنار گذاشته بودند و تنها برای کتاب پشت هم ایستاده بودند. این اتفاق این پیام را دارد که فرهنگ است که می‌تواند تمام سلایق و نظرات را کنار هم جمع کند.

حدود دو ساعتی که در محل کتابفروشی «کتاب افق» بودم جمعیت کم نشد مگر زمانی که دیگر به ساعت 18 نزدیک شده بودیم و دیگر هوا کم‌کم تاریک می‌شد. از یکی از متصدیان کتابفروشی پرسیدم که چقدر فروخته‌اند ابراز بی‌اطلاعی کرد اما گفت ما چاپ چهارم کتاب را هم آماده کرده‌ایم.

تا یادم نرفته اصل مطلب را بگویم که پنجشنبه 19 بهمن 1396 همه برای تازه‌ترین رمان رضا امیرخانی آمده بودند. سرباز راهنمایی و رانندگی، دانشجو، کارمند، زن خانه‌دار، اردشیر کاظمی (بازیگر نقش پدر جناب سروان در مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» با بیش از 90 سال سن) و ... آمده بودند تا به این نویسنده امید بدهند که هنوز هم آثارش را می‌خوانند و با آنها رابطه دارند. پنجشنبه خاکستری نیمه بهمن تهران با این جشن امضا آبی شد مثل پشت جلد «رهش».

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۲٠

نقش ترامپ در به قدرت رسیدن ولیعهد عربستان

نقش ترامپ در به قدرت رسیدن ولیعهد عربستان

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۱٠

آتش و خشم» به چاپ دوم رفت

خبر

«آتش و خشم» کتابی که دونالد ترامپ و وکلای او تلاش می‌کردند در آمریکا منتشر نشود، در ایران ترجمه شده و به چاپ دوم رسید.
کتاب جنجالی «آتش و خشم» مایکل وولف، نویسندۀ آمریکایی، دربارۀ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات‌متحده، به طور ناگهانی منتشر شد تا تلاش‌های وکلای ترامپ برای جلوگیری از انتشار این کتاب ناکام بماند.
کتاب «آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ» که پرده از هرج‌و‌مرج‌های درونی کاخ سفید برمی‌دارد، حواشی را به دنبال داشت، پس از منتشرشدن بخش‌هایی از آن در برخی رسانه‌ها و روشدن اوضاع و احوال ترامپ و نزدیکانش، خون اهالی کاخ سفید به‌جوش آمد و درصدد منع پخش این کتاب برآمدند.
وکلای ترامپ تاکنون موفق به منع انتشار و پخش این کتاب جنجالی نشده‌اند و این کتاب با استقبال بی‌نظیری مواجه شده است.

بسیاری از مقاماتی که به‌نقل از آنها در این کتاب اطلاعاتی آورده شده، پس از انتشار کتاب در گفت‌و‌گو با برخی رسانه‌های انگلیسی، اظهارات خود را تکذیب کرده‌اند. برخی کارشناسان بر این باورند که اطلاعات این کتاب چه درست و چه نادرست، برای بی‌اعتبارکردن بیش‌از‌پیش دونالد ترامپ کافی است.

این کتاب توسط انتشارات نحل هفته گذشته منتشر شد که در ایران هم مورد استقبال قرار گرفت و به چاپ دوم رفت.

کتاب «آتش و خشم» موارد بسیاری را در خود دارد در بخشی به نقش ترامپ و جرد کوشنر داماد وی در به قدرت رسیدن محمد بن سلمان ولیعهد عربستان اشاره می‌کند.
در این کتاب آمده است: کوشنر به رغم ارتباط طولانی مدت با محمد بن نایف ولیعهد سابق عربستان، روابط خود با محمد بن سلمان را گسترش داد. از محمد بن سلمان دعوت شد از کاخ سفید دیدن کند. بن سلمان نیز از این فرصت به عنوان بخشی از بازی قدرت مداری خود در پادشاهی سعودی بهره گرفت و کاخ سفید در دوره ترامپ نیز این امکان را از وی دریغ نکرد.

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۱٠

کتاب «آتش و خشم» درباره پشت پرده ریاست جمهوری ترامپ چاپ می شود

کتاب «آتش و خشم» درباره پشت پرده ریاست جمهوری ترامپ چاپ می شود

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۱٠

کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف با ترجمه محمدرضا اربابی به زودی توسط نشر سده منتشر و راهی بازار نشر می شود.

خبر

کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف با ترجمه محمدرضا اربابی به زودی توسط نشر سده منتشر و راهی بازار نشر می شود.

کتاب مورد نظر، پشت پرده ۹ ماه ریاست جمهوری دونالد ترامپ را تشریح می کند و نویسنده در آن، چگونگی انتصاب دونالد ترامپ به سمت رئیس جمهور آمریکا را روایت کرده است.

ولف نویسنده آثار پرفروش داستانی است و در کتاب «آتش و خشم» داستان هایی درباره قدرت سیاسی انفجاری را به نگارش در آورده است. نظر واقعی کارمندان در مورد ترامپ، چه چیزی باعث شد ترامپ ادعا کند که اوباما استراق سمع کرده است؟، چرا جیمز کومی رئیس اف بی آی اخراج شد؟، چرا استیو بانون رئیس راهبردی و جرد کوشنر داماد ترامپ نمی توانند حضور یکدیگر در یک اتاق را تحمل کنند؟ و ... از جمله سوالاتی هستند که در این کتاب به آن ها پاسخ داده می شود.

مخاطب کتاب از خلال صفحات آن، به این جملات می رسد که ترامپ در کاخ سفید مثل یک بچه رفتار می‌کند و در عمل توانایی رهبری یک کشور را ندارد. این جملات نتیجه ای هستند که از سخنان استیو بنن مشاور پیشین ترامپ در کتاب گرفته می شود. او به نوعی ولیعهد ترامپ بود و علاوه بر سخنان او، درباره این مساله نیز مطالبی در کتاب مطرح می شود که پیامدهای سیاسی فعلی آمریکا روشن نیست. یکی از چهره هایی که در این کتاب اظهار نظر کرده، معتقد است یا ترامپ را عزل خواهند کرد یا خودش خسته خواهد شد و کناره‌گیری خواهد کرد

ولف در این کتاب ۳۰۰ صفحه ای، جزئیات جدیدی درباره هرج و مرج موجود در دفتر کار کاخ سفید را افشا کرده است.

محمدرضا اربابی مترجم کتاب «آتش و خشم» درباره انتخاب عنوان این اثر، می گوید در حال حاضر عنوان مورد نظر برای این کتاب قطعی نیست و ممکن است پیش از چاپ، نام دیگری برای آن انتخاب شود.

این کتاب به زودی توسط نشر سده منتشر و راهی بازار نشر می شود.

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۱٠

کتاب «ره-ش» جدیدترین اثر رضا امیرخانی در راه است

کتاب «ره-ش» جدیدترین اثر رضا امیرخانی در راه است

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/٠۲

بزودی ر ه ش روانه بازار نشر می شود.

خبر

«ره-ش» از کلمه رهیدن و به شکل برعکس از از کلمه شهر است. رمان رهش حدود 200 صفحه دارد، و اثری متفاوت از رضا امیرخانی است. که در فضای امروزه شهری رخ می دهد و شخصیت‌ها و ماجراهای رمان رهش امروزی است.

داستان‎ ر ه ش در مورد توسعه‎ی و مشکلات شهری است.

همچنین کتاب های « من او» « ارمیا» « قیدار» « نفحات نفت» « از به» و... آثارهای منتشرشده امیرخانی است که با مخاطبان زیادی ارتباط برقرار کرده و بارها تجدید چاپ شده است.

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/٠۲

پیام رهبر انقلاب در پی شهادت «علی خوش لفظ»:نویسنده کتاب وقتی مهتاب گم شد.

پیام رهبر انقلاب در پی شهادت «علی خوش لفظ»:نویسنده کتاب وقتی مهتاب گم شد.

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۹/۲۹

سلام و رحمت خدا بر این شهید عزیز که در هنگام زندگی نیز شهید زنده نامیده شد

خبر

در پی شهادت علی خوش لفظ از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و روای کتاب «وقتی مهتاب گم شد» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.

در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جانباز عزیز آقای علی خوش لفظ به لقاءالله پیوست و اجر ده‌ها سال درد و رنج جانبازی را به جایگاه والای شهادت فی سبیل‌الله پیوند زد.

سلام و رحمت خدا بر این شهید عزیز که در هنگام زندگی نیز شهید زنده نامیده شد و درنگ سالها پس از دفاع مقدس، پاداش عظیم صابران را به او هدیه کرد. به روان پاک او درود میفرستم و به بازماندگان گرامی‌اش تبریک و تسلیت میگویم.

سید علی خامنه‌ای

29/9/1396

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۹/۲۹

خاطرات شهید حججی را «محمدعلی جعفری» می‌نویسد

خاطرات شهید حججی را «محمدعلی جعفری» می‌نویسد

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۹/۱۶

شهیدی که پس از شهادتش جریان فرهنگی و اجتماعی گسترده‌ای در کشور پدید آورد

خبر

شهید محسن حججی را همه می‌شناسند. شهیدی که پس از شهادتش جریان فرهنگی و اجتماعی گسترده‌ای در کشور پدید آورد و دل‌های زیادی را با خود همراه کرد. طبیعی است که طیف گسترده‌ای از مردم دلداده به این شهید عزیز منتظر انتشار کتاب زندگی و خاطراتش هستند تا بیش از یک عکس و یک اسم درباره او بدانند و شاید این از معدود مواردی است که مردم ایران منتظر انتشار یک کتاب باشند!

اینک مسئول انتشارات شهید کاظمی از تولید و انتشار کتاب شهید حججی خبر داده و اعلام کرده که پس از بررسی و ارزیابی نویسندگان و کتاب‌های مرتبط با شهدای مدافع حرم؛ محمدعلی جعفری، نویسندۀ کتاب پرفروش «عمارحلب» به عنوان نویسنده این کتاب انتخاب شده است.

حمید خلیلی گفته: برای خاطرات شهید حججی، به‌دنبال نثر و روایتی جذاب و امروزی هستیم که از بین آثار موجود، کتاب «عمار حلب» تقریباً استاندارهای مدنظر را دارد. از این رو منابع جمع‌آوری شده و خاطرات در اختیار این نویسنده قرار گرفته و عملیات اجرایی تولید این اثر آغاز شده است.

محمد علی جعفری نویسنده جوان و آتیه‌داری است که تاکنون کتاب‌هایی مانند مجموعه داستان «شغل شریف»، «عمار حلب»، «فرزند کشمیر» و «پادشاهان پیاده» از وی به چاپ رسیده و مورد استقبال قرار گرفته است.

با توجه به شناختی که از جعفری دارم، امید زیادی دارم که کتاب خاطرات شهید حججی به اثری پرمخاطب و خواندنی به خصوص برای نسل جوان از آب در بیاید.
این اثر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب سال ۹۷ رونمایی شود.

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۹/۱۶

درباره نویسنده برنده جایزه

درباره نویسنده برنده جایزه

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۷/۲۳

«کازو ایشی گورو» برنده نوبل ادبیات ۲۰۱۷

خبر

کازو ایشی گورو نویسنده انگلیسی متولد ژاپن است که در به همراه خانواده‌ در  پنج‌سالگی به انگلستان مهاجرت کردند. ایشی‌گورو تحصیلات خود را در زبان انگلیسی و فلسفه و مدک کارشناسی ارشدش را در رشته نویسندگی خلاقانه در سال 1980 از دانشگاه انگلیای شرقی دریافت کرد.

او یکی از سرشناسترین نویسندگان حال حاضر انگلستان است و در سال 1986 برای کتاب هنرمندی از جهان شناور برنده جایزه وایت‌برِد و در سال 1989 برای کتاب بازمانده روز برنده جایزه بوکر شده است. از آثار او کتاب‌های وقتی یتیم بودیم و هرگز رهایم مکن نیز به فهرست نهایی جایزه بوکر راه یافتند. در سال 2008، مجله تایمز او را در رده 32 در بین 50 نویسنده برتر انگلیسی از سال 1945 قرار داد.

 

از دیگر افتخارات کازو ایشی گورو  نظیر نشان شوالیه ادب و هنر فرانسه در سال 1998 و انتخاب مجله تایمز در سال 2005 برای کتاب هرگز رهایم مکن در لیست 100 رمان برتر انگلیسی زبان از سال 1923 به بعد قرارداد. همچنین روزنامه تایمز کازو ایشی‌گورو را در سال 2008 به عنوان50 نویسنده برتر انگلیسی از سال 1945 به بعد اعلام کرد. همچنین 3 فیلم نیز با اقتباس از کتاب‌های بازمانده روز، کنتس سفید و هرگز رهایم مکن  کازو ایشی گورو  به ترتیب در سال‌های 1993، 2005 و 2010 تهیه و تولید شدند.

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۷/۲۳

درس‌گفتارهای عاشورایی «آیت‌الله حائری شیرازی» در «آئینه تمام‌نما»

درس‌گفتارهای عاشورایی «آیت‌الله حائری شیرازی» در «آئینه تمام‌نما»

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۶/۲۳

کتاب «آئینه تمام‌نما» اثر آیت‌الله حائری شیرازی با محوریت درس‌هایی از قیام امام حسین(ع) منتشر شد.

خبر

کتاب «آئینه تمام‌نما» اثر آیت‌الله حائری شیرازی از سوی دفتر نشر معارف روانه بازار کتاب شد.

این کتاب درس‌ گفتارهای این عالم ربانی با محوریت عاشورا است که در این کتاب به صورت منسجم ارائه شده است. این کتاب که در هفت فصل ارائه شده، با محوریت عاشورا مباحثی نظیر بینش و بصیرت حسینی، درس‌های عاشورا، عوامل واقعه عاشورا، پیامدهای واقعه عاشورا، در سوگ سیدالشهدا و ... عنوان شده است.

«درباره کار اباعبدالله(ع) و بچه‌ها و جوان‌ها و اهل‌بیت آن حضرت تامل کنید. آن حضرت می‌خواهد عاشورا آئینه تمام‌نمای دو نوع اسلام باشد. بعضی از آئینه‌ها کوچک هستند که آدم فقط صورتش را در آنها می‌بیند و بعضی هم به اندازه قد انسان هستند و انسان تمام قامتش را در آن می‌بیند. آن حضرت می‌خواهد تمام قامت دو اسلام را معرفی کند و برای این کار دعوت کرده و تربیت می‌نماید.»

این کتاب 228 صفحه‌ای که درس‌های آن با تمثیل‌هایی خواندنی همراه شده، خواننده را در فهم بیشتر قیام سیدالشهدا (ع) در سال 61 هجری که منجر به شهادت آن حضرت شد، یاری می‌کند. این کتاب با توجه به اینکه بر مبنای سخنرانی‌ها تنظیم شده، خواننده را با فضای متن کتاب به خوبی همراه می‌کند.

کتاب «آئینه تمام‌نما» تالیف آیت‌الله حائری شیرازی از سوی دفتر نشر معارف روانه بازار کتاب شده است.

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۶/۲۳

نگاهی به کتاب "حیفا"

نگاهی به کتاب "حیفا"

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۶/۱۴

طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود...

خبر

کتاب «حیفا» اثری مستند است که دربردارنده داستان زندگی و ماموریت دختری جاسوس به نام مستعار حیفا٬ از اداره متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیاست. آن دختر، همانند دیگر خواهرانش به خیانت به تاریخ مشغول بوده و جنایت‌های دیگر را از طرف رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب می‌شود تا بتواند مدیریت رفتاری و تصمیم ساز سران داعش را در دست بگیرد. این کتاب به قلم محمدرضا حدادپور جهرمی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شده و توانست در هفته ابتدایی خرداد به جمع پرفروش‌ها برسد.
مستند داستانی حیفا پیش از این در کانال نویسنده ی کتاب منتشر و با استقبال مخاطبان مواجه شد.

در پشت جلد کتاب می خوانیم:
البغدادی به فلوجه می رود و حیفا و العدنانی هم به الرمادی می روند. در خلال مدتی که حیفا در زندان است یا شاید تازه با العدنانی از زندان فرار کرده و به الرمادی رفته اند، طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود. 

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/٠۶/۱۴

اطلاعات تماس

آدرس: تهران خ 12 فروردین بعد از چهارراه نظری بن بست حقیقت پ 6 زنگ اول

شماره تماس : 02166963155
سامانه پیامکی : 10005720
ایمیل : info@ketabkhon.ir
خبرنامه
برای آگاهی از آخرین اخبار کتابخون عضو شوید.
//]]>